Partneriem.lv - Reklāmas draugi
Reklāmas kopēja statistika:
? EKSPOZĪCIJAS

REKLĀMAS APMAIŅAS SERVISS
- PIEVIENO ARĪ SAVU MĀJASLAPU!

Kas ir partneriem.lv?

Vietne kur reģistrējas mājaslapas un dalās ar reklāmu. Daloties ar reklāmām - Jūsu mājaslapā rādās partnera reklāma, bet Jūsu reklāma rādās partneru mājaslapās.


Partneru skaits nav ierobežots un Jums ir iespēja uzaicināt VAIRĀKAS mājaslapas - reklāmas apmaiņai. Visās reklāmu partneru mājaslapās ar kurām Jums būs kopīga draudzība, būs redzama Jūsu reklāmu! Vieni no plusiem ir tie, ka Jūs piesaistat savai mājaslapai jaunus klientus, klienti Jūsu reklāmu redz apmeklējot citas vietnes, pāris sekundēs jūs varat nomainīt reklāmu un tā uzreiz atrādīsies Jūsu reklāmas partneru mājaslapās. Redzot jūsu reklāmu citviet internetā jūs kļūstat atpazīstamāks. Reklāmas tiek atrādītas labajā vai kreisajā stūrī.

Reģistrējies līdz 31 decembrim - BEZMAKSAS 3 mēneši

Mājaslapām kuras tiks reģistrētas līdz 31 decembrim būs iespēja lietot partneriem.lv platformu par brīvu 3 mēnešus. Ja vēlaties būt viens no viņiem - aizpildiet reģistrācijas formu. Standarta gada maksa 10€+PVN
0
3 MĒNEŠIEM

REĢISTRĒTIES


Mājaslapas domēns: Mājaslapas galvenā valoda: Kategorijas grupa: E-pasts: Parole: Parole (atkārtoti):

KONTAKTI


Ja Jums rodas kāds jautājums - droši sazinieties ar mums aizpildot zemāk redzamo formu vai zvanot uz +371 27435555 (Valdis)

E-pasts uz kuru rakstīt sev intresējošos jautājumu - info@partneriem.lv

Vārds: E-pasts: Jautājums/ieteikums:
Kontakti: info@partneriem.lv; +371 27435555